Info

FAQ oraz Opis odwyku od porno krok po kroku dla początkujących znajduje się tu: http://nadopaminie.blogspot.com/2014/05/100-post-odwyk-krok-po-kroku-dla.html

piątek, 29 maja 2015

Bankructwo w innym kraju UE jako sposób wyjścia z długów, frankowicze?

Wyjątkowo chciałbym napisać dziś o pewnym myku prawnym który być może jest w stanie pomóc zadłużonym osobom. Jest to o tyle ważne że prawo w tym kraju w większym stopniu faworyzuje duże firmy niż zwykłego obywatela, oczywiście część z nich sama jest sobie wina, ale lepiej mieć taką opcję w zanadrzu. Otóż okazuje się że można ogłosić bankructwo w innym kraju niż Polska będąc tylko obywatelem Polski. Wielu Polaków robi tak w uk i jest to w wyniku wprowadzenia jednolitych przepisów UE.
Zachęcam do lektury, gdyż wiem że wiele osób chciałoby zacząć życie od nowa,  czystym kontem np pozbawionym obciążenia hipotecznego etc:
http://www.wprost.pl/ar/508329/Polacy-emigruja-by-zbankrutowac/

Wiem że jest to offtop od naszego głównego tematu, ale biorąc pod uwagę że żyjemy w wyjątkowym kraju np jeszcze funkcjonującym bankowym tytułem egzekucyjnym, którego zastąpią pewnie weksle, to warto mieć jakies opcje wyjścia i pozbycia się nie możliwych do spłaty zobowiązań.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pamiętaj że możesz komentować anonimowo, zaznacz opcje anonimowy.