Info

FAQ oraz Opis odwyku od porno krok po kroku dla początkujących znajduje się tu: http://nadopaminie.blogspot.com/2014/05/100-post-odwyk-krok-po-kroku-dla.html

czwartek, 26 września 2013

The Art of Manliness

   Bartek podesłał w jednym z komentarzy zbiór ciekawych stron, jedną z nich to The Art of Manliness. Autor witryny reprezentuje podobne opinie jak psycholog Zimbardo na temat zanikającego pierwiastka męskiego w społeczeństwie. Skutkiem tego jest pojawienie się problemów u mężczyzn. Objawia się to np coraz gorszymi wynikami w nauce w porównaniu z kobietami. Coraz więcej z nich nie kończy nawet studiów, generalnie są słabsi niż ich dziadkowie, a nawet ojcowie. Nie pomaga obecna kultura wiecznej młodości, takiej cukierkowej słodkości w magazynach , tv etc. Chyba szczytem tego była próba wprowadzenia kosmetyków do makijażu dla facetów! Nie pisze tutaj o aktorach, taki codzienny makijaż... Uważam że wielu podobnie jak ja czuje podświadomie że świat wokół nas, bodźce które otrzymujemy z zewnątrz są postawione na głowie. Najlepiej zrozumieć to po przeczytaniu poniższej reklamy ze strony samiec-alfa.pl :

                               Jest to koszulka wyszczuplająco, modelująca dla mężczyzn.

   Zapraszam do obejrzenia poniższego video, które jest świetnym wprowadzeniem do tematu. Oczywiście nie znaczy to że mamy kupić fajkę i zapuścić brodę, raczej chodzi o zbiór wzorów postępowań, przekonań, które mają nam pomóc w codziennym życiu.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pamiętaj że możesz komentować anonimowo, zaznacz opcje anonimowy.